Badania genetyczne, Konsultacje, Naukowe, Sport, Testy DNA, Testy genetyczne, Trening

sportoweDNA.pl

Projekt wspierający profesjonalnych sportowców oraz młodzież i osoby aktywne fizycznie w osiąganiu lepszych rezultatów oraz sukcesów sportowych. Wykorzystujemy osiągnięcia genetyki w celu optymalizacji treningu, diety oraz działań profilaktycznych zabezpieczających sportowców przed urazami. Nasz zespół to wybitni naukowcy oraz specjaliści wielu dziedzin i dyscyplin sportowych.

Nasi naukowcy są pionierami zastosowania metod genetyki molekularnej w badaniach sportowców oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań z zakresu genetyki człowieka, poparte licznymi publikacjami w prestiżowych światowych czasopismach naukowych.

Nasz zespół od ponad 15 lat prowadzi intensywne badania dotyczące związku pomiędzy genotypem człowieka i aktywnością fizyczną, zarówno w kontekście sportu wyczynowego jak i amatorskiego. Wyniki prowadzonych analiz mogą w przyszłości przełożyć się na poprawę kształtowania zdolności wysiłkowej sportowców i co się z tym wiąże, osiągania przez nich lepszych rezultatów. Jesteśmy w stanie wskazać jakie oraz w jaki sposób należy wykonywać ćwiczenia oraz jaką dietę stosować aby szybciej i pewniej osiągnąć zakładane cele. Ważną kwestią dla osób ćwiczących jest również to, aby jak najlepiej zabezpieczyć się przed wystąpieniem uszkodzeń w obrębie układu ruchu. Wyniki Naszych analiz potrafią wskazać jakie działania – ćwiczenia należy bezwględnie podejmować aby ograniczyć to ryzyko w dużym stopniu.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *